Konference v Hartfordu – neděle 28.7.2013

Neděli jsme oficialně začali bohoslužbami v 9:30 v kostele Immanuel Congregational Church.
image

Sbor v Hartfordu od května 2013 nemá svého vlastního faráře, a tak teď maji na přehodnou dobu (u nás by se řeklo) administrátora, který pomáhá jím najít vhodného kandidáta. Právě tento farář-administrátor kázal o tanci.
image
Po bohoslužbách následovalo společné foto a prohlídka sborových prostor.
image
Od 12 byl čas volný. Třeba pro prohlídku viktoriánského domu Marka Twaina (hned naproti kostela), který tady bydlel od roku 1874 do roku 1891 a utratil velkou část autorských honorářů na výstavbu a výzdobu tohoto domu. Jeho sousedkou byla Harriet Beecher Stoweová.
image
V 17 hod jsme se sešli na společné večeři v prostorách sboru a pak následovalo první zpívání, které navazovalo na téma naší konference. Vedl je dirigent a skladatel Nick Page. Ani jsme netušili jak hezky naše hlasy zní dohromady!