Ostravské Listopadání 8-10.11.2013

Ostravské Listopadání, hudební minifestival nejen křesťanských hudebníků, se uskuteční opět druhý víkend v listopadu (8.-10.11. 2013) v prostorách ČCE (sál Třanovského). Listopadání dá letos trochu více zadost svému festivalovému rázu, neb už v pátek večer se představí nový hudební projekt pod pracovním názvem P.O.T.R.K., jenž svůj repertoár charakterizuje jako: „…křesťanské písničky v irském stylu, kytary, housle, flétny, basa, klávesy, bouchadla, zpěv… z větší části anglicky, ale taky něco s vlastními českými texty.“
Sobotní dopoledne bude mít na starosti, již potřetí, církevní kantor Ladislav Moravetz, pod jehož vedením se bude připavovat hudební doprovod nedělních mládežnických bohoslužeb.
Sobotní odpoledne a večer bude tradičně ryze patřit jednotlivým hudebním interpretům či kapelám. Odpolední bloky zahájí některým již jistě známý Moby Dick, dále se představí Šansonika, Emergency Exit a Sunrise Quintet, vocal jazz alternativ. Minifestivalovou část Listopadání zakončí večerním koncertem skupina Hrozen. Celé Ostravské listopadání ukončí nedělní mládežnické bohoslužby v evangelickém kostele v Ostravě.