Setkání mládeže z partnerských sborů (Speyer) – pátek 7.8.2015

… a probudili jsme se v kostele plném světla.

O budíček se v 7 hod postaral Big Ben, tedy kostelní zvony, které zvoní stejně jako známe hodiny v Londýnu.

Den jsme začali modlitbou u stolu Páně, teprve potom jsme se začali balit a chystat na snídani, kterou nám naopak připravili naši hostitele v MLK. Po občerstvení jsme se vydali za svými hostiteli domů se osprchovat, dospat noc, jít zaplavat v Rýnu nebo napsat post o včerejším dnu na tyto stránky.

Odpoledne jsme se sešli na zdejším hlavním nádraží a odjeli do Kaiserslautern, kde jsme si prohlédli s průvodcem stadion klubu 1. FC Kaiserslautern (2. Bundesliga).

Nějak jsme se pak dopotáceli k Nomi (bydli v Kaiserslautern), která nás uhostila grilovačkou.

Dnes bylo největší horko z celého toho pobytu (některé teploměry ukazovaly přes 40 stupňů) a tak jsme dnes toho moc nepodnikli. Z toho důvodu je i krátký post. Prostě většinu dnešního času jsme strávili pitím hektolitrů vody a snažením se neogrilovat na slunci.

Víc fotek naleznete zde: Fotky Ewy.