farář Petr Firbas

Petr Firbas v roce 1986

  • 27.3.1955 – narození v Jablonci n. N.
  • 30.10.1983 – ordinace
  • 1.9.1983-31.8.1992 – vikář v Ostravě-Vítkovicích
  • 1992-1995 – zást. ředitele Biblická misijní škola Hradec Král.
  • 1995 – ředitel Vyšší odbor. škola bibl. Hradec Král.
  • 1996-2006 – farář v Novým Bydžově
  • 2006 – farář v Praze-Horní Počernice