Konference v Hartfordu – čtvrtek 1.8.2013

Ve čtvrtek jsme měli volno. Mohli jsme si ho stravit tak, jak jsme sami chtěli, jak to nám vymysleli hostitele (nebo kombinace oboji), buď jit se Sally na prohlídku centra Hartfordu.
Ewa s Irminou a Davidem (Purley) chtěli vidět baseball a jejich hostitele to zařidili. Jeli na zápas Rock Cats do New Britain. Sice občas fandili špatné skupině ale bylo to skvěle, vtipné a snad v závěru pochopili pravidla.
image


image
image
Večer (dospělá) mládež šla do taverny využít šek na 75$. Někteří dospěli šli do restaurace. Ale především den jsme trávili se svými hostiteli.
Abychom upřesnili včerejší informaci, tak ve sboru pro obědy a večeře jídlo nekupují, vaří tady jedna pani ze sboru. Prý to dokáže se zavřenýma očima.

Ještě statistika; kolik prijelo účastníků:
Dessau: 9
Ostrava: 6
Purley: 14
Speyer: 15
A samozřejmě Hartford se bude počítat nejhůř. Organizátoři říkají, že kolem 30, ale někteří chodi celý týden, někteří jen občas. Musí jich být ale více, protože jednou na večeři nas bylo 80 (a ne 74). Snad ještě organizátoři upřesni sve počty.

A na závěr přinášíme ještě informace, že během této konference pro oživení kontaktu mezi sbory vzikla skupina na sociální síti Facebook s názvem International Church Partnership. Je to uzavřená skupina, to znamena, že informace, které si tam sdílíme vidí jenom ti, kteří k te skupině patří. Podmínkou účasti je mít účet na Facebooku. Kdyby někdo z vás chtěl být v této skupině, přihlaste se u s.f. Ewy Jelinek. A ti, co už jste v ni, zvete další!