Ostravské listopadání 9-11.11.2018

Farní sbor ČCE Ostrava ve spolupráci s Moravskoslezským SEMem a SOMem moravskoslezského seniorátu Vás zvou na tradiční hudební minifestival Ostravské listopadání, který se opět uskuteční druhý víkend v listopadu, tj. od 9. do 11. listopadu 2018. Letos se bude konat již 26. ročník, jehož konání podpořilo finančně mimo jiné také městský obvod Moravská Ostrava a Přívoz. Doufáme, že Vás program letošního ročníku Listopadání zaujme.

V pátek večer vystoupí Lubomír Holzer (profesionální muzikoterapeut, učitel a slovanský šaman (tak mu říkají postižené děti se kterými pracuje, dále bude na programu improvizační divadlo nazvané Intro v Třaňáku seskupení All Imp.

V sobotu dopoledne se můžete již tradičně zúčastnit hudební dílny vedené celocírkevním kantorem Ladislavem Moravetzem.

Festivalový program bude pokračovat v sobotu odpoledne a večer a vystoupí kapely  herec Adam Bubík Acoustic, Hrozen, Divine Attraction Acoustic Set Mangy Lions (ex Archa „N“ / Moby Dick).

Přihlašovat se můžete do 7. listopadu prostřednictvím formuláře na internetových stránkách: www.listopadani.evangnet.cz

Kontakt včetně programu a dalších informací je uveden v přiložené pozvánce nebo na uvedených internetových stránkách.