Ostravské listopadání | 8-10.11.2019

V známém ostravském klubu Parník vystoupí: v pátek večer (v 20 hod) Jarda Svoboda – trabandita. V sobotu odpoledne: v 14 hod improvizační divadlo All Imp, v 15 hod Frequently Asked Questions, v 17 hod Jan Dospiva a Šansonika, v 18 hod Adonai a na závěr, v 20 hod Martina Trchová (solo).

V sobotu dopoledne se také bude konat hudební dílna vedená celocírkevním kantorem Ladislavem Moravetzem, během které budeme nacvičovat písně a doprovod na nedělní bohoslužby. Ty se budou konat v neděli v 10 hod v Evangelickém Kristově kostele.

Tento, již 27. ročník hudebního festivalu Ostravské listopadání, organizuje Farní sbor ČCE Ostrava ve spolupráci s Moravskoslezským SEMem a SOMem moravskoslezského seniorátu. Uskutečni se druhý víkend v listopadu, tj. od 8. do 10. listopadu 2019. Akci podpořil finančně mimo jiné městský obvod Moravská Ostrava a Přívoz.