Ostravské Listopadání 10-12.11.2017

Farní sbor ČCE Ostrava ve spolupráci s Moravskoslezským SEMem a SOMem moravskoslezského seniorátu Vás zvou na tradiční hudební minifestival Ostravské listopadání, který se opět uskuteční druhý víkend v listopadu, tj. od 10. do 12. listopadu 2017. Letos se bude konat již 25. ročník, jehož konání podpořili finančně mimo jiné také Českobratrská církev evangelická a Ministerstvo kultury. Doufáme, že Vás program letošního ročníku Listopadání zaujme.

V pátek večer vystoupí Pavel Helan s kapelou, v sobotu dopoledne se můžete již tradičně zúčastnit hudební dílny vedené celocírkevním kantorem Ladislavem Moravetzem. Festivalový program bude pokračovat v sobotu odpoledne a večer a vystoupí písničkář a herec Lukáš Burian, dále Peter Janků, Roman Dostál (člen skupiny OBOROH), oblíbená skupina Listopadání Moby Dick a hudební minifestival zakončí svým sólovým komorním koncertem Jarda Svoboda Trabandita (frontman skupiny Traband nominovaný na cenu Anděl 2016).

Přihlašovat se můžete od 5. října prostřednictvím formuláře na nových internetových stránkách:
www.listopadani.evangnet.cz

Více informací je možné získat také u Ewy Jelinek, farářky Ostravského sboru ČCE. Kontakt včetně programu a dalších informací je uveden v přiložené pozvánce nebo na uvedených internetových stránkách.

Mějte barevný podzim a těšíme se na setkání s Vámi na Listopadání

Organizátoři, SOM a M-SEM