Ostravské Listopadání 11-13.11.2016

Ostravské Listopadání, hudební minifestival nejen křesťanských hudebníků, se uskuteční opět druhý víkend v listopadu (11.-13.11.2016).

Přihlašovaní formulář

listopadani_mladez_2016_tisk

Listopadání letos začne koncertem již tradičního interpreta s názvem Moby Dick. Sobotní dopoledne bude mít na starosti celocírkevní kantor Ladislav Moravetz, pod jehož vedením se bude připravovat hudební doprovod nedělních mládežnických bohoslužeb.

Sobotní odpoledne a večer bude ryze patřit jednotlivým hudebním interpretům či kapelám: Šansonika, Štěpán Janča, Noach a další.

Celé Ostravské listopadání pak tradičně ukončí nedělní mládežnické bohoslužby v  10 hod v Evangelickém Kristově kostele v Ostravě, po kterých budou následovat Seniorátní porada mládeže. Takže neváhejte a přihlašujte se!