Kroužek Informatiky pro děti od 5 let

pocitaceKroužek informatiky se koná v rámci sboru Českobratrské církve evangelické. A kromě seznámení se s PC, podniká také další aktivity (bowling, výlety… ). Děti se naučí pohybovat se bezpečně na internetu pracovat s PC a třeba i tablety a chytrými mobily. A spousty dalšího. Kroužek je otevřen všem bez ohledu na víru.

KDY: Každé úterý od 17:00
KDE: Farní kancelář Českobratrské církve evangelické v Ostravě,  Husovo náměstí 4, Ostrava
CENA: Dobrovolná / zdarma
Kontakt: Grendziok Josef, Grendziok.josef@seznam.cz, 607 522 462
Informace a přihlášky: posílejte na MAIL, preferuji osobní schůzku s rodiči. Nutno dohodnout.

1 komentář u „Kroužek Informatiky pro děti od 5 let

1. Je to velmi dobrý nápad. Určitě to děti i rodiče ve sboru ocení 🙂 Jak to čtu tak mi šlo hlavou, jestli by stejná akce mohla být pořádána i pro seniory ve sboru, kteří doma bojují s PC a nemají třeba nikoho, kdo by jim technické rady poskytl bezúplatně.
    Přeju požehnané dny klidem a láskou od našeho Stvořitele .

Komentáře nejsou povoleny.