farář Josef Hromádka

Josef Hromádka v roce 2013, Ben Skála

  • 25.9.1936 – narození v Hodslavicích
  • 24.5.1959 – ordinace
  • 15.3.1959-30.6.1962 – vikář v Ostravě
  • 1962-1964 – vikář v Šternberku
  • 1964-1979 – farář v Šternberku
  • 1979-1987 – farář v Olomouci
  • 1978-1981 – senior Moravskoslezský
  • 1981-1987 – náměstek synodního seniora
  • 1987-1990 – synodní senior
  • (1990 – místopředseda vlády)
  • 1991 – celocírkevní kazatel
  • 1991-2006 – farář ve Frýdku-Místku