farář Jiří Lejdar

Jiří Lejdar v roce 1957

  • 30.5.1926 – narození ve Vrchlabí
  • 30.10.1983 – ordinace
  • 13.3.1950-13.9.1950 – vikář v Ostravě
  • 14.9.1950-4.10.1952 – vikář v Ostravě s určením pro kazatelskou stanici ve Vítkovicích
  • 5.10.1952-31.8.1968 – farář v Ostravě-Vítkovicích (30.11.1952-22.10.1954 voj. služ.)
  • 1968-1992 – farář v Praze Strašnicích
  • 1990-1992 – senior Pražský
  • 9.3.1992 – umrtí